Portál na vyhľadávanie lekárov

návšteva lekára

Geoportál obce

geosense

Partnerské obce

  • Horní Slavkov

  • Malý Slavkov

  • Slavkov pod Hostýnem

  • Slavkov u Brna

  • Slavkov u Opavy

  • Slavkov u Uh. Hradiště

  • Slavkovce

  • Slawkow

  • Veľký Slavkov

  • Vyšný Slavkov

Navigácia

Výber jazyka

Obsah

Deň rodiny v Nižnom Slavkove

Typ: ostatné
V našej obci sa 03.06.2018 uskutočnilo športové podujatie pri príležitosti Dňa rodiny.

Deň rodiny v Nižnom Slavkove

Je po oslavách Dňa rodiny 2018 v našej obci… Sme veľmi radi, že podujatie konané 3. júna 2018 sa vydarilo, počasie nekazilo, hoci spadlo i pár kvapiek... Ďakujem vám všetkým prítomným rodinám za účasť  a veríme, že podujatie splnilo svoje poslanie – podporovať význam a jednotu rodiny. Ďakujem poslancom obecného zastupiteľstva, ktorí sa aktívne zapojili do osláv, sponzorom, Únií žien, všetkým účinkujúcim, riaditeľovi školy Marcelovi Spodníkovi a duchovnému otcovi Cyrilovi Revákovi. Zvlášť chcem poďakovať aktívnym športovcom počnúc malými deťmi až po dospelých za ich výkony vo futbale a volejbale. Veríme, že ste s nami spoločne prežili príjemné chvíle.

Svetový deň rodiny pripadá na 15. máj.

Verejnosť po celom svete si v tento dátum pripomína Svetový deň rodiny (World Family Day), ktorý bol vyhlásený Organizáciou spojených národov (OSN) v roku 1993. Význam dňa rodiny spočíva v pripomenutí dôležitosti rodiny ako základnej stavebnej bunky spoločnosti. Súčasne je možnosťou, aby sa národné inštitúcie zaoberajúce sa touto problematikou zamysleli nad rodinnou politikou v danej krajine.

 

 

                                                                             Ing. Jozef Kamenický

                                                                                    starosta obce

 


Vytvorené: 4. 6. 2018
Posledná aktualizácia: 29. 6. 2018 12:47
Autor: